Organisatie

 
 
 

Wie zijn wij?

Collectief Eemland is één van de 40 agrarische collectieven in Nederland. Per 1 januari 2016 is het agrarisch natuur en landschapsbeheer ingevoerd (ANLb). Het ANLb richt zich op het behoud en herstel van biodiversiteit, water- en klimaatdoelen en agrarische natuur en landschap. Met 114 enthousiaste deelnemers werkt het collectief samen om deze doelen te bereiken. De Eempolder is een echt weidevogelgebied ons beheer is daarom grotendeels ingericht op het verbeteren van de weidevogelpopulatie en hun leefomgeving. In de Eempolder is er een grote bereidbaarheid bij boeren voor het beschermen van de weidevogels en de natuur in de polder. De boeren zelf zitten bij het collectief aan het stuur. Hierdoor spreken bestuur en deelnemers dezelfde taal en weet het collectief goed wat er in het gebied speelt.
 

Wat doen wij?

Wij organiseren samen met onze deelnemers het optimaal mogelijk weidevogelbeheer. Als collectief zijn wij het aanspreekpunt voor onze leden. We voeren gesprekken met verschillende stakeholders zoals: Provincie, gemeenten en andere natuurbeheerders.
 

Bestuur

 
Stef Huijgen
Voorzitter

06-25151234

Stef.Huijgen@collectiefeemland.nl

 
Gert-Jan de Jong
Vicevoorzitter

06-29417378

Gert-Jan.deJong@collectiefeemland.nl

 
Simone Eggenkamp
Secretaris/Bestuurslid

06-17383724

Simone.Eggenkamp@collectiefeemland.nl

 
Eerhard Huiden
Penningmeester

06-51490354

Penningmeester@collectiefeemland.nl

 
Gerwout Netjes
Bestuurslid

06-27843390 Gerwout.Netjes@collectiefeemland.nl

 
Marcel Vedder
Bestuurslid

06-22233361 Marcel.Vedder@collectiefeemland.nl

 
Femke Kuijer
Bestuurslid

06-38782489 Femke.Kuijer@collectiefeemland.nl

Gebiedscoördinator

Wilhelm Bos
Gebiedscoördinator

06-21885695 Wilhelm.Bos@collectiefeemland.nl

Veldmedewerker

Lars Dubbeldam

06-37194293 Lars.Dubbeldam@collectiefeemland.nl

 
 
 
 
 
 
 

Adviseur

Mr. Jop Mendelts
Adviseur

025-2215573

Jopmendelts@freedom.nl